معرفی حجره شوشتری

حجره شوشتری

حجره شوشتری را می توان کسب و کاری اجدادی معرفی کرد که از سال 1329 در عرصه طراحی و فروش انگشتر نقره فعالیت دارد و با احترام به سلیقه مشتری، استفاده از سنگ های مرغوب و با کیفیت و ارائه قیمت مناسب، با تکیه بر عنایت پروردگار و در جوار پر برکت آقا امام رضا (ع) و با هدف رزق حلال و اخلاق مداری، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. از آنجایی که لازمه بقای هر کسب و کاری مشتری مداری و رعایت اصول اخلاقی است، لذا این دو مهم را سرلوحه کارمان قرار داده ایم و با حمایت از تولید داخلی و سازندگان حرفه ای انگشتر نقره و به لطف و یاری خداوند، در سایه امام هشتم و به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه پدرانمان در این زمینه، هم اکنون حجره شوشتری از پیشتازان فروش انگشتر نقره در سطح کشور می باشد.

تاریخچه حجره شوشتری

شروع این پیشه خانوادگی به سال 1329 در بازار زنجیر مشهد باز می گردد که اولین بار توسط براداران سید احمد شوشتری و سید علی شوشتری تاسیس گردید. به دنبال تخریب این بازار در سال ۱۳۵۴ و تأسیس بازار امام رضا (ع) در سال ۱۳۵۵، حجره شوشتری به بازار امام رضا(ع) نقل مکان کرد. در حال حاضر این فروشگاه معتبر، با دو شعبه در بازار دوم و چهارم امام رضا(ع)، توسط دو نوه‌ حاج سید علی شوشتری، با نام‌ های سید احسان شوشتری و سید علیرضا شوشتری اداره می شود.

رسالت حجره شوشتری

اصالت و تجربه، اصلی ترین پایه ‌های حجره شوشتری محسوب می‌شوند و توجه به مبانی اخلاقی و رعایت انصاف نیز از مهمترین اصول کاری این فروشگاه می ‌باشند که همانند گذشته، سرلوحه آیندگان این کار هم قرار خواهد گرفت. در حال حاضر حجره شوشتری، با به کارگیری بهترین مواد اولیه، به روزترین و متنوع ‌ترین جواهرات و زیورآلات را همانند سابق در اختیار مشتریان خود قرار می ‌دهد. توجه به سلیقه و نیاز مشتری، اصالت اجناس، تنوع، کیفیت بالای محصول و همچنین قیمت مناسب از اصلی ‌ترین نکاتی است که سبب تمایز حجره شوشتری از سایر رقبای هم صنف خود شده است. مفتخریم که با بیش از نیم قرن تجربه و با هدف ادامه راه گذشتگان خود، در خدمت شما عزیزان هستیم.

خدمت رسانی آسان و بهتر

فروشگاه اینترنتی حجره شوشتری با بکارگیری تمام تجربیات خود در عرصه فروش انگشتر نقره در بازار آزاد و به منظور سهولت در خرید راه اندازی شده است تا مخاطبان عزیز بتوانند لذت خرید ایمن و آنلاین را به راحتی در سرتاسر کشور تجربه کنند. از مهمترین خدمات این فروشگاه آنلاین می توان به تحویل فوری، پشتیبانی آنلاین و خدمات پس از فروش اشاره کرد. همچنین حجره شوشتری به منظور نزدیکی بیشتر و خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود در شبکه های مجازی نیز فعالیت دارد و با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص، آماده پاسخ گویی 24 ساعته به شما عزیزان در حوزه فروش انگشتر نقره می باشد. همچنین می توانید به منظور خریدی آگاهانه تر، بخش سوال های شما را مطالعه کرده و در صورتی که احتیاج به راهنمایی بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را به سمت خریدی راحت و دقیق، یاری رسانیم.

 

امید بر آن است که بتوانیم با تکیه بر اخلاق و تلاش در جهت خدمت رسانی به ملت عزیز ایران، میراث
پدرانمان را به بهترین شکل ادامه داده و با افتخار آن را به فرزندانمان بسپاریم.

تـــــلـــــفـــــن تـــــمــــــاس

05138555577 

09151119888

DNN