• وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا

چگونه بهترین خرید حلقه ازدواج را داشته باشیم؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین کارها قبل از عقد، خرید حلقه ازدواج است. این حلقه انگشتری، با تمام انگشترهایی که در طول زندگی خریداری می‌کنید تفاوت دارد. در واقع حلقه ازدواج نماد تعهد، علاقه و دلبستگی به یک فرد دیگر است. این انگشتر قرار است تا انتهای ازدواج شما و سالهای سال، در دستان شما باشد. پس باید به گونه ای باشد که هر زمان به آن نگاه می‌کنید، نمایشگر زندگی متعهدانه و زیبای شما و همسرتان باشد. از طرفی این انگشتر، باید ظاهری زیبا و خاص داشته باشد تا هیچگاه از پوشیدن آن خسته نشوید. به همین دلایل لازم است قبل از اینکه اقدام به خرید آن کنید، ابتدا اطلاعاتی را جمع آوری کرده تا بهترین نتیجه را به دست آورید. برای این کار همراه ما باشید. ما هر آنچه که در این زمینه نیاز دارید را در اختیارتان قرار داده ایم.

 

حلقه ازدواج را چگونه انتخاب کنیم؟

همانطور که گفتیم برای انتخاب و خرید حلقه ازدواج باید حساسیت بیشتری به خرج دهید. پارامترها و ویژگی هایی در این زمینه وجود دارد که شما باید مطابق آنها، انگشتر مورد نظر خود را پیدا کنید. قطعاً انگشتری که برای ازدواج خریداری می‌کنید، باید با انگشترهای معمولی متفاوت باشد. هر چند که این قضیه کاملاً به سلیقه زوجین مربوط است، اما زیبایی این انگشترها در خاص بودن آنهاست. توجه کردن به فاکتورهایی که در ادامه خواهیم گفت می‌تواند شما را در انتخاب حلقه ای مناسب، یاری دهد.

خرید حلقه ازدواج

به فرهنگ و آداب و رسوم خود توجه کنید

در خرید حلقه ازدواج تناسب محیطی یکی از فاکتورهای قابل توجه است. در بعضی از مناطق، به اندازه و سایز حلقه ها، رنگ و نوع آن توجه می‌کنند. البته هر چه جلوتر می‌رویم، توجه به سلیقه های شخصی، دارای اهمیت بیشتری می‌شود. جالب است بدانید استفاده از حلقه برای نشان پیوند و ازدواج، یک رسم چند هزارساله است. در آیین میترایی به این کار بسیار توجه شده است. به همین جهت در میان اقوام ایرانی، جایگاه ویژه ای برای حلقه عروسی و ازدواج وجود دارد.

 

برای خرید حلقه ازدواج بودجه خود را تنظیم کنید

امروزه حلقه های ازدواج از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. قیمت این حلقه ها که غالباً از جنس طلا می‌باشند با توجه به نوسانات نرخ طلا، بالا و پایین می‌شود. جالب است بدانید حلقه های عروسی، از چند میلیون تا چند صد میلیون وجود دارد. شما باید قبل از اقدام برای خرید، بودجه خود را برای این کار در نظر بگیرید. در کارگاه های خانواده و ازدواج گفته می‌شود که 3 درصد از هزینه های عروسی خود را به خرید حلقه اختصاص دهید. اما به نظر ما این کار مفید نخواهد بود. با همفکری همسرتان، یک بازه قیمت معقول را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال بگویید برای خرید حلقه ازدواج تا سقف 20 میلیون تومان، در نظر گرفته اید. سپس گزینه های خود را در این محدوده قیمت، دسته بندی کنید. بدون این کار ممکن است توجه شما به انگشترهای گران قیمت جلب شده و دیگر تمایلی برای حلقه های ارزان تر نداشته باشید. به این نکته توجه داشته باشید که همیشه محصولات گران تر، انتخاب های بهتری نیستند. اگر به دنبال خودنمایی و خرج بیهوده نباشید، با قیمت های مناسب تر هم می‌توانید بهترین انگشتر ها را خریداری کنید. ما بهترین مکان را برای این کار، به شما نشان خواهیم داد.

جنس حلقه ازدواج

 

جنس حلقه را تعیین کنید

در خرید حلقه ازدواج باید دسته بندی های خود را مشخص کنید. تنوع در این محصول بسیار زیاد است. شما اگر بخواهید تمام گزینه ها را بررسی کنید، باید چند ماه وقت بگذارید! این کار باعث می‌شود دیگر به هیچ انگشتری اعتماد نکنید و هیچ محصولی، مورد پسند شما واقع نگردد. بعد از تعیین بودجه، دومین کاری که می‌توانید در دسته بندی حلقه ها انجام دهید، تعیین نوع جنس محصول است. ابتدا تعیین کنید به دنبال طلای سفید هستید یا طلای زرد. حلقه ازدواج عروس و داماد، باید به رنگ هم باشند. پس ابتدا مطابق سلیقه خود، این مورد را برای خود مشخص کنید. زوج های سنتی بیشتر از طلای زرد استفاده می‌کنند. البته می‌توانید به گزینه های دیگری مانند پلاتینیوم هم توجه کنید. هر چند طلا مرسوم ترین جنس برای حلقه است.

سپس عیار طلای خود را مشخص کنید. 18، 22 یا 24. بین آنها یکی را انتخاب کنید. با توجه به افزایش قیمت ها و بالا بودن هزینه طلا، امروزه بیشتر انتخاب ها طلای 18 عیار است. در این زمینه اصرار نکنید و بودجه خود را برای کارهای دیگر ذخیره کنید.

 

طرح مناسب را پیدا کنید

در خرید حلقه ازدواج توجه به انواع مدل حلقه ازدواج بسیار مهم است. تولید کنندگان انگشتر، روزانه طرح های جدیدی را روانه بازار می‌کنند. در انتخاب مدل مناسب چندین پارامتر مهم وجود دارد که باید به آنها دقت کنید. اول اینکه حلقه ای مناسب انگشتانتان خریداری کنید. مثلاً اگر انگشتان ظریف و کوچکی دارید، انتخاب یک حلقه بزرگ برای شما مناسب نیست. آیا انگشتر نگین دار دوست دارید یا خیر؟ آیا تمایل به استفاده از پشت حلقه دارید یا خیر؟ این سوالات را از خود بپرسید سپس اقدام به خرید کنید. انگشتر ازدواج تا سالهای سال همراه شما خواهد بود، پس در انتخاب مدل آن نهایت دقت را داشته باشید.

یکی از چالش های خرید انگشتر ازدواج، ست بودن یا نبودن آن است. بسیاری از مدل های حلقه ازدواج، به صورت ست عروس و داماد عرضه می‌شوند. البته باید توجه کنید، ست بودن انگشتر معایبی نیز دارد. مثلاً از آنجا که برای مردان نمی‌توان از هر مدلی استفاده کرد، اکثر انگشترهای ست، از نوع رینگی و بدون نگین است. انتخابی که ممکن است مورد پسند عروس ها نباشد. هیچ قانونی وجود ندارد که انگشتر عروس و داماد را ست شده تعیین کرده باشد. اگر مدل های مشابه و ست، توجه شما را جلب نکرد از کلیشه ها عبور و انگشتر مورد علاقه خود را خریداری کنید.

خرید حلقه ازدواج برای انگشت پهن و کوتاه

خرید حلقه ازدواج برای انگشت پهن و کوتاه

گفته شد که برای خرید حلقه ازدواج توجه به اندازه و شکل ظاهری انگشت بسیار مهم است. افرادی که انگشتان کوتاه و درشت تری دارند، باید دقت بیشتری در خرید انگشتر نشان و عروسی داشته باشند. لازم به ذکر است طبق برخی از مسائل روانشناختی، این مدل از افراد، قلب های پاک و مهربانی دارند. برای این دسته از افراد، انگشترهای نگین دار و اشکی توصیه می‌شود. خرید انگشترهای ظریف و خیلی کوچک، فرم مناسبی برای انگشتان درشت نخواهد داشت. انگشترهای لوزی و مستطیلی، برای این مدل از انگشت ها جذاب است.

 

انواع مدل های جدید حلقه ازدواج

مدل های مختلف، طرح های گوناگون، نگین های جذاب و... همه این موارد خرید حلقه ازدواج را بسیار جذاب و دلچسب کرده است. همانطور که گفتیم در سالهای اخیر، مدل های جدید و فوق العاده جذابی وارد بازار شده است. برای انتخاب جدیدترین و زیباترین مدل ها باید سراغ فروشنده ای بروید که تنوع کافی در مدل حلقه ازدواج و محصولات دیگرش وجود داشته باشد. اگر شما هم دوست دارید جدیدترین مدلهای روز و زیباترین طرح های انگشتر را مشاهده کنید، پا را از منطقه و شهر خود فراتر بگذارید. فروشگاه انگشتر حجره شوشتری دنیایی بزرگ از بهترین مدل های حلقه ازدواج است. مطمئن باشید، خاص ترین انگشتر را پیدا خواهید کرد.

انواع مدل های جدید حلقه ازدواج

چرا حلقه ازدواج را در انگشت چهارم قرار می‌دهیم؟

بعد از بررسی نکته های مهم در خرید حلقه ازدواج قصد داریم کمی اطلاعات جذاب از این رسم قدیمی در اختیار شما قرار دهیم. از قدیم الایام، انگشتر ازدواج در انگشت چهارم دست چپ قرار می‌گرفته است. شاید برای شما سوال پیش بیاید چرا حلقه ازدواج را در دست چپ می اندازند؟ چرا انگشت چهارم دست چپ را برای آن انتخاب می‌کنند؟ این کار چند دلیل عمده دارد. یکی از آنها این است که انگشت چهارم دست چپ، رگی دارد که مستقیماً به قلب متصل می‌شود. انگشتر در این انگشت می‌تواند یک نشان از اتصال قلبی باشد. همچنین این انگشت از هزاران سال پیش به عنوان یک نماد برای ازدواج شناخته شده است. نمادی که باعث شده با انگشت های دیگر تفاوت داشته باشد. در گذشته برای فهمیدن مجرد یا متاهل بودن دختران برای خواستگاری به دست آنها توجه می‌کردند. پس می‌توان نمادین بودن را هم یکی از دلایل آن دانست.

همچنین از آنجا که غالباً حلقه ازدواج یک انگشتر ظریف و بسیار مهم است، باید در انگشتی قرار بگیرد که کمترین فشار را متحمل می‌شود. از انگشت چهارم دست چپ، استفاده زیادی نمی‌شود. همین کار باعث ماندگاری بیشتر انگشتر ازدواج می‌شود. جدا از این موارد، در اسلام روایات و سنت هایی داریم که این کار را تایید کرده اند.

 

آیا حلقه ازدواج طلا برای مرد حرام است؟

صحبت از جایگاه انگشتر در اسلام شد. خوب است به این پرسش پاسخ دهیم: آیا استفاده و خرید حلقه ازدواج برای مردان حرام است؟ جواب این پرسش قطعاً خیر است. روایت های زیادی در اسلام مبنی بر پوشیدن انگشتر وجود دارد. همچنین اسلام توجه ویژه‌ای به عرف دارد. یکی از مصادیق عرف ازدواج، انگشتر و حلقه ازدواج است. اما آن چیزی که حرام است، جنس طلا برای مردان است. بله؛ طبق شرع دین مبین اسلام، استفاده از هر گونه طلا برای مردان حرام است. این مسئله شامل حلقه ازدواج هم می‌شود. البته دلایل زیادی را هم برای این حکم گفته اند. مثلاً گفته شده که طلا باعث از بین رفتن گلبول سفید در مردان می‌شود. دلیل هر چه که هست، حکم واضح می‌باشد. پس حالا چه باید کرد؟ استفاده کردن حرام است، خریدن که مانعی ندارد!

شما دو راه حل برای این کار دارید. اول اینکه حلقه های طلای خود را خریداری کنید. حلقه مرد را به عنوان یک نماد ارزشمند و یک یادگاری مهم بردارید و از حلقه هایی با جنس دیگر مانند نقره استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ابتدا به جای حلقه طلا، حلقه نقره برای زوج خریداری کنید.

آیا می‌شود حلقه ازدواج را عوض کرد؟

آیا می‌شود حلقه ازدواج را عوض کرد؟

یکی از دغدغه هایی که بعد از خرید حلقه ازدواج به سراغ زوجین می‌آید، مسئله تعویض انگشتر است. آیا می‌توان بعد از مدتی انگشتر ازدواج را عوض کرد؟ گاهی پیش می‌آید که حلقه ها شکسته می‌شوند، گم می‌شوند و یا دیگر سایز انگشتان دست شما نیستند. در این حالت، بهترین کار این است که سراغ فروشنده اصلی بروید و نسبت به تعمیر و یا تعویض انگشتر اقدام کنید. اما گاهی دیگر پیش می‌آید که مدل انگشتر قدیمی شده و مدل های جدیدی دیده می‌شود. آیا در این حالت می‌توان انگشتر را عوض کرد؟!

امروزه دیگر کلیشه های قدیمی و سنت های بی دلیل کمتر شده اند. البته در این زمینه افراد دو دسته اند. عده ای می‌گویند انگشتر ازدواج یک نماد و نشانگر عشق روزهای ابتدایی ازدواج است. این افراد علاقه ای به تعویض حلقه خود یا زوج خود ندارند. اما عده ای دیگر حلقه ازدواج را نماد ازدواج می‌دانند. با توجه به اینکه انگشت مشخصی هم برای این حلقه ها وجود دارد، تعویض آن را بدون مشکل می‌دانند. به علاقه و سلیقه خود رجوع کنید. این مسئله در فروختن هم به همین شکل است. اگر بپرسید آیا فروختن حلقه ازدواج ناپسند است؟ ما می‌گوییم همه چیز به خودتان بستگی دارد.

حلقه ازدواج در خواب چه تعبیری دارد؟

حلقه ازدواج در خواب چه تعبیری دارد؟

حلقه ازدواج یک نماد تاریخی و نشان مقدس است. حلقه ازدواج در تمام ادیان و آیین ها نشان تعهد، وفاداری و موفقیت می‌باشد. بسیاری از معبران خواب گفته اند دیدن حلقه ازدواج در خواب، نشان داشتن یک رابطه عاطفی موفق و کامل است. اگر در رابطه ای بودید و خواب حلقه ازدواج را دیدید، برای کامل کردن و ساختن آن رابطه تلاش کنید زیرا برای شما خوش یمن خواهد بود. اگر هم در رابطه ای نیستید، دیدن خواب با مضمون حلقه ازدواج، نشان از پیدا کردن نیمه گمشده شما خواهد بود.

مدل های جدید حلقه ازدواج

مدل های جدید حلقه ازدواج

در خرید حلقه ازدواج قبل از هر چیزی باید مدل مد نظر خود را مشخص کنید. برای اینکه بتوانید از میان صدها مدل حلقه، یک انتخاب مناسب داشته باشید، باید ابتدا یک طرح کلی در ذهنتان مشخص کنید. به صورت کلی چند مدل اصلی برای حلقه های ازدواج وجود دارد. به عنوان مثال:

 • حلقه های کانالی

حلقه ازدواج کانالی مدتی می‌باشد که مد شده است. این مدل از انگشترها رینگ های ساده ای هستند که درون آنها، الماس و نگین به صورت کانالی و ردیفی قرار دارد. گاهی یک ردیف و گاهی دو ردیف الماس روی آنها کار می‌شود. این مدل از حلقه ازدواج به صورت ست برای زن و مرد به یک شکل موجود است.

 • حلقه های رینگ (کلاسیک)

ساده ترین مدل های حلقه ازدواج، رینگ های کلاسیک و ساده هستند. بسیاری از افراد معتقدند که زیبایی در سادگی است. این مدل از حلقه ها در هر نوع جنسی اعم از طلای زرد، سفید و یا پلاتینیوم وجود دارند. همچنین به راحتی ست می‌شوند و برای مرد و زن در یک مدل قابل خریداری هستند. این مدل از انگشترها برای انگشتان کشیده و لاغر مناسب است. نکته جالب این است که حتی می‌توانید از این مدل حلقه، با جنس نقره برای آقایان خریداری کنید.

 • حلقه ازدواج سنگفرشی

در خرید حلقه ازدواج ،پرفروش ترین مدل از نوع سنگفرشی است. این نوع مدل، انگشترهایی هستند که از نگین و الماس پوشیده شده اند. طرح های مختلفی از حلقه های سنگفرشی موجود است. این حلقه های لاکچری، غالباً در جنس طلای سفید زیباتر و جذاب تر هستند. در وب سایت حجره شوشتری می‌توانید جدیدترین مدلهای این حلقه را مشاهده کنید.

 • حلقه و پشت حلقه

امروزه مدل جدیدی برای حلقه ازدواج رواج پیدا کرده است. برخی از افراد از دو حلقه استفاده می‌کنند. به این صورت که یک حلقه نگین دار ساده و ظریف را پشت یک حلقه رینگی ساده می‌پوشند. به این ترتیب توسط دو حلقه ساده و زیبا، یک ترکیب زیباتر را می‌سازند. برای ست کردن و کنار هم گذاشتن حلقه ها می‌توانید از مشاوران فروشگاه حجره شوشتری کمک بگیرید.

 

نحوه نگهداری از حلقه ازدواج چگونه است؟

پس از خرید حلقه ازدواج باید موارد و نکاتی مهمی را در رابطه با نحوه نگهداری و مراقبت از این انگشتر ها بدانید. از آنجا که قرار است مدتها این انگشتر را همراه خود داشته باشید، باید اصول برخورد با آن را بدانید. با رعایت این نکات می‌توانید تا سالها حلقه های خود را با همان رنگ و جلا حفظ کنید.

 • مواد شوینده، دشمن اصلی حلقه ها هستند. اگر توجه کنید مدتی بعد از پوشیدن حلقه، رنگ آن کدر می‌شود. یکی از دلایل آن برخورد با مواد شوینده و پاک کننده ها می‌باشد.
 • برای شستشو از صابون استفاده نکنید. صابون باعث جرم گرفتن انگشتر می‌شود. این جرم ها بعد از مدتی باعث کدر شدن رنگ انگشتر خواهند شد. به همین جهت بهتر است قبل از حمام رفتن، انگشترها را از دستان خود خارج کنید.
 • در استخر از حلقه ازدواج استفاده نکنید. کلر نه تنها باعث کدر شدن و تغییر رنگ انگشتر می‌شود، بلکه به ساختار آن نیز آسیب می‌رساند. اگر زیاد به استخر می‌روید، بهتر است انگشترتان را همراه خود نبرید زیرا بعد از مدتی به راحتی شکسته می‌شود.
 • حرارت بالا، مواد شیمیایی و کرم های مختلف را از انگشتر خود دور کنید. این مواد، انگشتر زیبا و جذاب شما را از فرم می‌اندازند.
 • هر چند سال یک بار حلقه خود را آبکاری کنید. آبکاری کردن و جلا دادن دوباره به انگشتر، آن را مانند روز اول تازه، شفاف و خوش رنگ می‌کند. زمانی که حلقه شما بیش از اندازه کدر می‌شود به جای استفاده از روش های اشتباه و بدون پایه و اساس، با یک آبکاری ساده آن را مثل روز اول درخشان و زیبا کنید.

 

خرید حلقه ازدواج با قیمت مناسب

قطعاً در خرید حلقه ازدواج به جز مدل و طرح، مسئله قیمت نیز مهم است. از آنجا که حلقه ازدواج بخشی از بودجه عروسی و مراسم ازدواج است، قیمت آن دو چندان مهم است. البته همانطور که می‌دانید قیمت طلا در این روزها به صورت لحظه ای در حال تغییر است. بالا و پایین بودن قیمت طلا، طبیعتاً تاثیر ویژه ای روی قیمت حلقه ها می‌گذارد. فاکتور تاثیر گذار بعدی روی قیمت حلقه ازدواج، مسئله اجرت کار و سود فروشنده است. این مسائل با توجه به طرح، مدل، نگین ها و رکاب انگشتر تعیین می‌شود.

ما یک پیشنهاد ویژه برای تازه زوج ها و کسانی که می‌خواهند حلقه ازدواج خریداری کنند داریم. حالا دیگر می‌توانید انواع حلقه ازدواج را با قیمت مناسب خریداری کنید. تنوع بالا و طرح های به‌روز و جذاب را به راحتی پیدا کنید. دیگر لازم نیست نگران بودجه پایین خود باشید. با تنوعی که در پیش روی شما قرار دارد، قطعاً به محصول مورد نظر خود خواهید رسید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه، همراه ما باشید.

 

انواع حلقه های ازدواج مردانه

در خرید حلقه ازدواج برای عروس و داماد، غالباً انگشتر برای عروس به وفور یافت می‌شود. در این زمینه به آقایان توجه کمتری شده است. اگر قصد خرید حلقه ست را داشته باشید، که تکلیف حلقه داماد هم مشخص است. اما اگر انگشتر ست ندارید، باید فکری به حال انگشتر داماد کنید. ما به شما مرکزی معرفی خواهیم کرد که در آنجا، فوق العاده ترین حلقه های نقره را برای مردان پیدا خواهید کرد.

نحوه نگهداری از حلقه ازدواج چگونه است؟

خرید حلقه ازدواج از فروشگاه بزرگ شوشتری

برای خرید حلقه ازدواج وقت خود را بیهوده هدر ندهید. یکی از بهترین، جذاب ترین و خاص ترین خریدهای ازدواج را از بهترین منبع آن انجام دهید. در فروشگاه بزرگ حجره شوشتری می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید برسید. این فروشگاه قدیمی و حرفه ای، ذهن شما را با مدل های پیش پا افتاده و نامناسب مشغول نمی‌کند. ما در عین حال که تنوع بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهیم، تلاش می‌کنیم مدل های جذاب، خاص و مورد علاقه را به شما نشان دهیم. با خرید از حجره شوشتری لذت در دست کردن یک انگشتر شگفت انگیز را تجربه کنید.

 

مزایای خرید حلقه ازدواج از فروشگاه حجره شوشتری

خرید حلقه ازدواج از حجره شوشتری، به غیر از تنوع در مدل ها و طرح های زیبا، مزیت های دیگری نیز دارد. یکی از مشکلات اصلی در هنگام خرید این انگشترها، سردرگمی به علت تنوع بالا و اجناس بی‌کیفیت است. زمانی که پا در خیابان و بازار شلوغ طلا می‌گذارید، با مشکلات متعددی مواجه می‌شوید. خستگی، ازدحام و زیاد بودن فروشگاه ها شاید مانعی برای انتخاب کامل و مناسب شما باشد. در حجره شوشتری چنین مشکلاتی وجود ندارد. شما نه تنها می‌توانید به صورت حضوری بلکه می‌توانید به صورت مجازی هم خرید خود را انجام دهید.

در وب سایت این فروشگاه می‌توانید به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی، مدل های مختلف را مشاهده کرده و به راحتی خرید خود را انجام دهید. این کار به شما اجازه می‌دهد انتخاب راحت تر و بهتری را داشته باشید. همچنین اگر نگران قیمت های نجومی انگشترهای ازدواج هستید، این نگرانی را کنار بگذارید. اجرت ها و سود انگشترها در این فروشگاه کاملاً منصفانه است. همچنین تنوع مدل ها  به قدری زیاد است که می‌توانید به راحتی انگشتر مناسب با بودجه مد نظرتان را تهیه کنید. فروشگاه حجره شوشتری بهترین مرجع فروش حلقه ازدواج برای تمام زوج های ایرانی است.


 
سعی و تلاش حجره شوشتری همواره بر این اصل استوار بوده که مطالب منتشر شده  در این سایت از منابع معتبر گردآوری شود، اما همچنان هیچ قطعیتی بر صحت اطلاعات منتشرشده وجود ندارد. بنابراین مسئولیت اعتماد به این مطالب و استفاده از آنها به عهده کاربر است.

 


 


 • زینت قادری
 • یکشنبه 22 خرداد 1401 - 02:14
 • 0
 • 0
سلام. من برای همسرم قصد خرید حلقه نقره رو دارم. آیا از نمونه کارهای ست، میشود فقط حلقه مردانه رو انتخاب و خریداری کنیم؟ میشه من رو در این زمینه راهنمایی کنید.
 • مدیر سایت
 • چهار شنبه 01 تیر 1401 - 21:42
 • 0
 • 0

سلام وقت بخیر🌹

متاسفانه این امکان به دلیل ناقص شدن حلقه ازدواج نقره وجود ندارد.

 • ایلیا قاسمی
 • یکشنبه 22 خرداد 1401 - 02:09
 • 0
 • 0
سلام وقت بخیر. من از یک مدل ست حلقه طلا خوشم اومده ولی قدرت خریدش رو ندارم. آیا امکان ساخت حلقه نقره با مدل دلخواه مشتری وجود دارد؟
 • مدیر سایت
 • چهار شنبه 01 تیر 1401 - 21:43
 • 0
 • 0

سلام وقت بخیر🌹

لطفا نمونه حلقه ست طلا، که مورد پسند شما قرار گرفته را در واتس آپ حجره شوشتری ارسال بفرمایید و با ادمین در ارتباط باشید.

 • شمالی زادگان
 • یکشنبه 22 خرداد 1401 - 02:05
 • 0
 • 0
سلام و درود. من از شما حلقه نقره خریداری کردم. اول خیلی مردد بودم چون داشتم اینترنتی خرید رو انجام میدادم. ولی واقعا از شما و مسئولیت پذیری تون ممنونم. درخشش خیلی خوبی داره و خیلی از خریدم و انتخاب شما راضی هستم. موفق باشید.
 • مدیر سایت
 • چهار شنبه 01 تیر 1401 - 21:45
 • 0
 • 0

با سلام و احترام🌹

خداروشکر🙏 رضایت مندی شما افتخار ماست.

 • قدیری
 • یکشنبه 22 خرداد 1401 - 02:01
 • 0
 • 0
سلام. من و همسرم پارسال ست حلقه نقره خریداری کردیم ولی بنا به دلایلی استفاده نکردیم، چند روز پیش از جعبه که در آوردم دیدم زرد شده. آیا این طبیعی است؟ ممکنه که غیر اصل باشه؟
 • مدیر سایت
 • چهار شنبه 01 تیر 1401 - 21:51
 • 0
 • 0

سلام وقت بخیر🌸

در مجموعه حجره شوشتری تمامی محصولات ارائه شده اصلی هستند. اما به طور کلی در مورد نقره باید به اطلاعتون برسونم که در مجاورت هوا یا در تماس بودن اسید جات سیاه یا کدر خواهد شد که این موضوع نیز راهکار خود را دارد.

شما می‌توانید با استفاده مسواک و خمیر دندان، جلاسنج، سفید آب و ... حلقه نقره یا تمام زیوآلات نقره خود را پاک سازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید🔰

نقره چیست؟ 

 • سمیرا حسینی
 • یکشنبه 22 خرداد 1401 - 01:54
 • 0
 • 0
سلام خسته نباشید. من حلقه ازدواج نقره دارم ولی قصد خرید پشت حلقه طلا برایش تهیه کنم. آیا نقره طلا رو می خوره؟ این رو شنیدم خواستم از شما بپرسم مطمئن بشم. ممنون میشم راهنمائی کنید.
نام:
ایمیل:
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...
آخرین اخبار و مطالب
پنج شنبه 28 تیر 1403

دعای شرف الشمس، یک دعای بسیار مورد احترام در دین اسلام است و در تاریخ نوزدهم شعبان برای طلب روزی و برکت خوانده می‌شود. در کنار این دعا، سنگی به نام سنگ شرف الشمس استفاده می‌شود که به گفته امامان معصوم (ع) منجر به اثربخشی بیشتر دعا می‌شود. امروزه این سنگ غالبا در انگشتر به کار می‌رود و با نمادهای مخصوص، حکاکی می‌شود. در این مقاله، ما به بررسی معناهای چندگانه دعا شرف الشمس، ویژگی‌های عرفانی سنگ آن و قدرت نمادین انگشتر شرف الشمس می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید
یک شنبه 24 تیر 1403

روانشناسی رنگ سنگ جواهری، یک موضوع بسیار جذاب برای افرادی است که به سنگ‌های قیمتی و خواص آن‌ها علاقمند هستند. برخی افراد معتقدند که رنگ سنگ‌ها و جواهرات در خواص آن‌ها اثراتی را بر جای می‌گذارد. حتی خواص یک سنگ رنگ روشن با خواص همان سنگ با رنگ تیره، کاملا متفاوت است. در این مطلب قصد داریم با روانشناسی رنگ سنگ‌های قیمتی آشنا شویم و تاثیر رنگ بر خواص آن را مورد بررسی قرار دهیم. لطفا با ما تا پایان این مطلب همراه گردید.

بیشتر بخوانید
یک شنبه 24 تیر 1403

سنگ حدید، یا همان هماتیت، از جمله سنگ‌های ارزشمندی است که در ادبیات دینی و متون فرهنگی ما از اهمیت بالایی برخوردار است. خواص سنگ حدید بسیار زیاد است و این سنگ، با خصوصیات فراوان و آثار شگفت‌انگیزش، از دیرباز تاکنون به عنوان یکی از مواد مورد استفاده در زندگی روزمره، از جمله برای اهداف درمانی و تزیینی، شناخته شده است.

بیشتر بخوانید
چهار شنبه 20 تیر 1403

اعتماد به سنگ ماه تولد، قدمتی طولانی داشته و به گذشته‌های دور بازمی‌گردد. گذشتگان ما معتقد بودند که سنگ‌ها خواصی ویژه و منحصر به فرد دارند و هر ماه تولد از خواص بعضی از سنگ‌ها بهره می‌برد. در این مطلب به معرفی سنگ ماه تولد خرداد می‌پردازیم. اگر متولد این ماه هستید یا یکی از عزیزان شما در این ماه به دنیا آمده، با این مطلب همراه باشید تا با یکی از گزینه‌های جذاب برای هدیه به خرداد ماهی‌ها آشنا شوید.

بیشتر بخوانید
DNN