• وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا

تسبیح در نجف؛ تسبیحی با خواص معنوی زیاد

در نجف یکی از سنگ‌های زینتی با ظاهری خاص و متفاوت است که منابع اصلی آن در شهر نجف اشرف واقع در کشور عراق وجود دارد. این سنگ معنوی دارای ظاهری شفاف و بی رنگ است که قطعاً از تماشای آن احساس خوبی به شما دست خواهد داد. سنگ در نجف، یکی از سنگ های سفارش شده در سخنان با برکت ائمه معصومین ما می‌باشد و آنطور که در نوشته ها مکتوب است برخی از این بزرگواران نیز از دُر نجف استفاده می‌کرده و آن را به همراه داشته اند. در ادامه متن به خواص گوناگون این سنگ اشاره خواهیم کرد. اگر می‌خواهید از این خواص بهره مند شوید، یکی از راه ها اقدام به خرید تسبیح در نجف می‌باشد. تسبیح با سنگ در نجف می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اذکار روزانه و یاد خداوند باشد. 

خواص تسبیح در نجف اصل

خواص تسبیح در نجف اصل

درباره تسبیح در نجف 

سنگ در نجف به دلایل گوناگونی از جمله ظاهر متفاوت و زیبا، خواص متنوع و جذاب و نزدیکی مناطق استخراج آن به مرقد نورانی آقا امیر المومنین(ع)، از محبوبیت بسیاری میان دوست داران محصولات زینتی و مذهبی برخوردار است. اگر به دنبال یک تسبیح جذاب با خواص معنوی عالی هستید، قطعاً یکی از بهترین پیشنهاد ها، تسبیح در نجف اصل خواهد بود.

برای خرید تسبیح در نجف ابتدا بهتر است بودجه مد نظر خود را برای این خرید مشخص نموده تا دچار سردرگمی در مواجهه با انواع مدل های این محصول نشوید. سپس با مشاهده محصولات در بازه قیمتی تعیین شده، بهترین محصول را متناسب با سلیقه خود، ابعاد تسبیح، سایز دانه ها، تعداد آنها و البته قیمت نهایی انتخاب کنید.

خواص تسبیح در نجف اصل

همانطور که گفته شد، دُر نجف از جمله سنگ های سفارش شده ای است که توصیه هایی به استفاده از آن در میان روایات وجود دارد. به عنوان مثال از امام صادق(ع) سخنی در رابطه با انگشتر در نجف نقل شده است که ایشان فرموده اند: هر کس این انگشتر را در دست کرده و به آن نگاه کند، خداوند متعال در هر نظر برای او ثوابی معادل حج و عمره می‌نویسد و او را از صالحان قرار می‌دهد. ایشان در ادامه روایت، سنگ دُر را موهبتی از جانب خدا برای شیعیان عنوان می‌کند و می‌فرماید اگر رحمت خداوند بر شیعیان نبود، ارزش این سنگ آنقدر زیاد می‌شد که تنها ثروتمندان می‌توانستند از آن استفاده کنند. پس در واقع می‌توان گفت ارزش و قیمت واقعی در نجف بیشتر مربوط به جایگاه معنوی آن می‌باشد .از دیگر خواص تسبیح در نجف اصل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:  

 • کمک به حفظ آرامش درونی و کاهش انرژی های منفی 
 • کمک به بهبود جریان خون 
 • تقویت انرژی معنوی در انسان 
 • موثر در درمان سردرد و کاهش تنش‌های روحی 

خرید اینترنتی تسبیح در نجف اصل

خرید اینترنتی تسبیح با سنگ در نجف اصل

انواع تسبیح با سنگ در نجف

تسبیح هایی که با سنگ های طبیعی ساخته می‌شوند، معمولاً از نظر رنگ و ظاهر تنوع زیادی نداشته و به یک شکل دیده می‌شوند. البته در این میان، تسبیح هایی مانند تسبیح عقیق وجود دارد که غالباً رنگ های آنها مصنوعی بوده و به اصطلاح، رنگ شده می‌باشند و تنوع رنگی بالای آنها نیز به این دلیل است. اما از آنجا که زیبایی سنگ در نجف به همان شفافیت و جلوه خاص نوع طبیعی آن است، تغییری در آن ایجاد نمی‌کنند و به همان صورت البته با اَشکال، تراش ها و مدل های گوناگون روانه بازار می‌شود. شایان ذکر است که در نجف با رنگ های طبیعی دیگری مانند رنگ نارنجی (معروف به دُر حسینی) و رنگ تیره (با نام دُر دودی) نیز وجود دارد که این دو رنگ از سنگ در نجف، به قدری کمیاب اند که می‌توان گفت تا به حال تسبیحی از آنها ساخته نشده است. به طور کلی، انواع تسبیح‌هایی که با سنگ در نجف ساخته شده است را می‌توان به دو دسته زیر تقسیم بندی کرد: 

 • تسبیح 33 دانه در نجف 

تسبیح 33 دانه در نجف یکی از انواع تسبیح‌هایی است که با این سنگ طراحی و ساخته شده است. اگر عادت دارید تسبیح‌های کوچک در دست بگیرید، این تسبیح گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. ازآنجا که این تسبیح ها تعداد دانه های کمتری دارند، طبیعی است که ابعاد سنگ های به کار رفته در آنها درشت تر باشد؛ در نتیجه برای گفتن ذکر و یا شمارش اذکار، مناسب تر می‌باشند.  

 • تسبیح 101 دانه در نجف

تسبیح 101 دانه در نجف نیز از جمله محبوب‎ترین تسبیح‌ها برای استفاده در جانماز است. معمولاً افرادی که عادت دارند پس از خواندن نماز ذکر بگویند، ترجیح می دهند که از این مدل تسبیح ( از نظر تعداد دانه ها ) در جانماز خود استفاده کنند. همانطور که از نام این محصول مشخص است، دارای 101 دانه مجزا بوده که برای گفتن ذکرهای مختلف گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شود.

نحوه نگهداری از تسبیح با سنگ در نجف        

برای نگهداری صحیح از تسبیح در نجف، کار چندان سختی پیش رو نخواهید داشت. فقط کافیست که هر 2 الی 3 هفته یک بار، تسبیح را در آب روان شسته و آن را مقابل نور خورشید قرار دهید. در این صورت سنگ دُر، دوباره انرژی خود را بدست خواهد آورد. فراموش نکنید که تسبیح‌های دُر نجف باید در یک مکان تمیز نگهداری شوند. اگر احساس می‌کنید که تسبیح شما آلوده شده، می‌توانید آن را با آب بشویید. 

قیمت تسبیح با سنگ در نجف اصل

قیمت تسبیح با سنگ در نجف اصل

قیمت تسبیح در نجف اصل 

سنگ در نجف از جمله سنگ‌های با ارزش اما ارزان قیمت است. جالب است بدانید یکی از مناسب ترین قیمت ها در میان انواع انگشترهای نقره، متعلق به انگشتر در نجف می‌باشد. اما از آنجا که در تسبیح ساخته شده با این سنگ، از تعداد زیادی سنگ دُر استفاده می‌شود، طبیعتاً قیمت آن نیز به مراتب بالاتر خواهد شد. از این رو نباید انتظار داشت که قیمت تسبیح در نجف اصل با قیمت تسبیح‌هایی مانند تسبیح های عقیق رنگ شده برابر باشد. البته عوامل مختلفی بر قیمت خرید تسبیح در نجف تاثیر گذار می‌باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به تعداد دانه‌ها و اندازه آنها اشاره کرد؛ به طوری که هر چقدر تعداد دانه‌های تسبیح بیشتر و اندازه های آن درشت تر باشد، قیمت تسبیح نیز بالاتر خواهد شد. 

حجره شوشتری؛ مرجع فروش تسبیح در نجف اصل 

انتخاب یک فروشگاه معتبر برای خرید تسبیح اصل، یکی از مهمترین مراحل هنگام خرید این محصول است؛ چرا که به هر حال تشخیص اصل بودن تسبیح و سنگ‌های به کار رفته در آن، از عهده مشتریان عزیز خارج بوده و باید توسط کارشناسان انجام شود. در میان شمار بسیار فعالان این عرصه، فروشگاه های متعددی وجود دارند که به اعتماد مشتری احترام گذاشته و برای سود بیشتر خود، حاضر به زیان مشتری نمی‌شوند. حجره شوشتری با بیش از نیم قرن تجربه موفق در زمینه فروش انواع محصولات مختلف اعم از انگشتر نقره و ... یکی از این فروشگاه های معتبر و با اصالت است که می‌توانید مدل های گوناگون تسبیح در نجف را در آن مشاهده نمایید. کارشناسانِ باتجربه حجره شوشتری، با بررسی دقیق دانه‌های تسبیح، از بابت اصل بودن تسبیح و دانه های آن، اطمینان حاصل کرده و سپس تسبیح را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. شما می‌توانید برای مشاهده انواع محصولات، به سایت فروشگاه حجره شوشتری مراجعه کرده و از بخش منو، صفحه محصول مد نظر خود را باز کنید. در ادامه و پس از انتخاب محصول، آن را در صورت تمایل سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید. 


نام:
ایمیل:
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...
آخرین اخبار و مطالب
DNN