قوانین و مقرارات عمومی در خرید کالا

قوانین عمومی

توجه داشته باشید که تمامی اصول گالری حجره شوشتری براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، در نظر گرفته شده است و متعاقباً کاربران موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربر در سایت می باشند. 

رعایت حریم شخصی مشتریان

حجره شوشتری با رعایت سیاست های حریم شخصی، متعهد می‌گردد که در حد توان از اطلاعات مشتریان خود محافظت نماید و در راستای توسعه این امنیت، پایبند به قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

تضمین قیمت

رضایت مشتریان، اصلی ترین و مهمترین هدف حجره شوشتری می‌باشد؛ به همین دلیل ما با دریافت حداقل سود، بهترین قیمت ها را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم. محصولات کاملا با توجه به ارزش واقعی آن‌ها قیمت گذاری می‌شوند. حجره شوشتری در تلاش است تا خدمت رسانی خود را در حد امکان، همانند گذشته اعمال نماید و با عنایت خداوند تاکنون از ثبات قیمتی بالایی نیز برخوردار بوده است.

تضمین کیفیت

با توجه به این که تضمین کیفیت، یکی از بزرگترین دغدغه های فروشگاه آنلاین حجره شوشتری است، استفاده از مواد اولیه مرغوب و سنگ های قیمتی با کیفیت، مهمترین عاملی است که ما به آن پایبند هستیم. تمامی اجناس موجود در این فروشگاه، از لحاظ کیفیت و نگین کاری، و نقره ضمانت شده هستند و شما می‌توانید با اطمینان کامل، اقدام به ثبت سفارش و خرید اینترنتی نمایید.

ثبت سفارش و ارسال آن

تمامی سفارش های ثبت شده در گالری حجره شوشتری از طریق سایت، پیامکو شبکه های اجتماعی(واتساپ، اینستاگرام و تلگرام) در صف پردازش قرار می‌گیرند. مدت زمان تحویل محصول، حدود ۳ الی ۴ روز کاری می‌باشد و ارسال محصولات توسط پست مرکزی جمهوری اسلامی، صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید که روز کاری به معنی شنبه تا پنجشنبه هر هفته است. هزینه ارسال، مصوب پستی می‌باشد که در طی فرایند خرید به مشتری اعلام می‌گردد.


به اجناس با ارزش بیشتر از یک میلیون پانصد هزار تومان هزینه پست تعلق نمی‌گیرد.


لازم است بدانید طبق قوانین جدید پست جمهوری اسلامی ایران، ثبت شماره کد ملی سفارش دهنده، در فرم سفارش الزامی است. تمامی اطلاعات در درج محصول باید در فرم ثبت اطلاعات خرید پر شود. گالری شوشتری، هیچگونه تعهدی نسبت به اطلاعات ناقص و یا نادرست مشتریان ندارد؛ بنابراین تقاضا می‌شود جهت ارسال سریع و آسان محصول، اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق ثبت نمایید؛ در صورت بروز نقص در اطلاعات ثبت شده، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

گارانتی فیزیکی کالا 

 کلیه محصولات گالری شوشتری، دارای گارانتی فیزیکی کالا یا همان بیمه هستند و ارزش این بیمه براساس ارزش محصول خریداری شده تعیین می‌گردد؛ بنابراین شما می‌توانید از سلامت فیزیکی کالای خریداری شده خود، در طی فرایند ارسال اطمینان حاصل نمایید. کاربران گرامی توجه داشته باشید که پس از تحویل مرسوله به اداره پست، فروشگاه شوشتری هیچ گونه مسئولیتی را در قبال بسته شما بر عهده نخواهد گرفت.

میزان تطابق عکس ها با محصولات

رنگ‌ها در تصاویر در قیاس با واقعیت، کمی متفاوت هستند. علت این تفاوت جزئی، تنوع صفحه نمایش برندهای موجود در بازار با رزولیشن های مختلف  میباشد . این موضوع بر روی  کیفیت رنگ تصاویر و وضوع نمایشگر تاثیر گذارخواهد بود. که باعث می‌شود یک کاربر در هنگام استفاده از این نمایش گر ها ، تصویریک محصول  را کمی گرم یا سرد تر و در نتیجه رنگ نگین یا جواهر را تیره یا روشن تر مشاهده کند.( با بررسی های دقیق متوجه شدیم، برند آیفون نزدیک ترین صفحه نمایش به واقعیت را دارد). ما در حجره شوشتری و با استفاده از تجهیزات حرفه ای که در راستای واقعی بودن حداکثری عکس ها به واقعیت تهیه شده اند این مغایرت را به نوبه خود به حداقل رسانده ایم. سعی ما همیشه بر این بوده است که عکس های به نمایش گذاشته شده، بیشترین شباهت را به واقعیت محصولات گالری داشته باشند.

نکته: تمامی محصولات قبل از عکاسی و بارگذاری در سایت، کارشناسی وبر اساس واقعیت کالا قیمت گذاری می‌شوند.

روش پرداخت

حتما می‌دانید که در حال حاضر درگاه الکترونیکی، بهترین و مطمئن ترین روش پرداخت محسوب می‌شود. شما می‌توانید از این طریق، هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید. پس از تأیید پرداخت، اقدامات لازم جهت ارسال سفارش شما انجام می‌پذیرد. از شما مشتریان گرامی تقاضا می‌شود در هنگام پرداخت، نهایت دقت را به عمل آورید.

نقص فنی کالا

در صورتی که پس از دریافت کالا هرگونه نقص و عیب فنی در آن مشاهده کردید باید در مدت 24 ساعت پس از دریافت در روز های کاری از ساعت 10 الی 14 و 18 الی 21 از طریق راه های تماس زیر اطلاع دهید.تا مشکل شما در اولین فرصت بررسی شود.

  1. تماس با شماره دفتر: 05138555577

  2. تماس با شماره همراه: 09151119888 این شماره دارای تلگرام،واتساپ،ایتا می باشد.

  3. و یا از طریق ایمیل info@hojrehshoushtari.com


 راه های ارتباطی  فضای مجازی در انتهای سایت  قابل دست یابی سریع است  

DNN