• وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا

سنگ عقیق یمنی؛ بهترین سنگ برای طراحی زیورآلات بانوان 

سنگ عقیق  یکی از سنگ‌های بسیار معروف است که می‌تواند برای انواع زیورآلات بانوان مورد استفاده قرار گیرد. سنگ عقیق یمنی، یکی از انواع سنگ‌های عقیق است که از یمن استخراج شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. این سنگ عقیق در رنگ‌های مختلفی قابل خریداری است. اما معروف‌ترین سنگ عقیق یمنی، سنگ‌های قهوه‌ای و و متمایل به قرمز هستند. انگشتر یمنی زنانه، یکی از انگشترهای زنانه بوده که به دلیل داشتن سنگ یمنی محبوبیت بسیار زیادی بین دختران و بانوان پیدا کرده است. 

بسیاری از افراد به دلیل خواص منحصر به فرد سنگ عقیق یمنی، اقدام به خرید انگشتر یمنی زنانه می‌کنند و برخی از افراد نیز از زیبایی فوق‌العاده انگشتر با سنگ عقیق لذت می‌برند. اگر شما هم قصد خرید این انگشتر را دارید، می توانید همراه ما باشید تا بیشتر با جزئیات این انگشتر آشنا شوید.

 

خرید انگشتر یمنی زنانه از حجره شوشتری

انگشتر یمنی زنانه؛‌ترکیبی از نقره و سنگ عقیق 

انگشتر عقیق یمن زنانه، یکی از زیباترین انگشترهایی است که می‌تواند برای بانوان خریداری شود. این انگشتر با کمک یک سنگ عقیق قهوه‌ای یا قرمز رنگ مزین شده است. سنگ عقیق در روایات بسیار زیادی توصیه شده است. به همین خاطر، بسیاری از بانوان به دلیل خواص متنوع و در عین حال توصیه‌های ارائه شده، اقدام به خرید انگشتر یمنی زنانه می‌کنند. 

انگشتر یمنی زنانه اگر از جنس نقره باشد، خواص بسیار بیشتری دارد. این در حالی است که قیمت انگشتر یمنی زنانه اصل نقره، بسیار مناسب‌تر از انگشتر عقیق یمن زنانه طلاست. با این حال هم با انگشتر طلا و هم با انگشتر نقره، می‌توان از خواص فوق‌العاده سنگ عقیق بهره‌مند شد. 

خواص انگشتر عقیق یمن زنانه 

سنگ عقیق یمنی در گروه سنگ‌های زینتی گران قیمت قرار می‌گیرد که از سوی پیامبران و ائمه اطهار بسیار توصیه شده است. واقعیت این است که خواص انگشتر یمنی زنانه معطوف به اصل بودن سنگ عقیق یمنی به کار رفته در این انگشتر است.  بنابراین، لازم است در درجه اول مشتریان به کیفیت سنگ به کار رفته در انگشتر عقیق یمنی توجه داشته باشند تا بتوانند از خواص انگشتر عقیق یمن زنانه بهره مند شوند. 

در ادامه مختصری از خواص این سنگ پر برکت نام بردیم:

 •  سنگ عقیق یمنی، می‌تواند باعث افزایش رزق و روزی حلال شود. 
 •  این سنگ می‌تواند چشم زخم را از شما دور کند. 
 •  سنگ عقیق یمنی در بهبود دلشوره، اضطراب و دلهره بسیار موثر است و می‌تواند باعث بهبود شرایط روحی نیز شود. 
 •  افرادی که با مشکل عدم صبر و شکیبایی مواجه‌اند، می‌توانند از انگشتر یمنی زنانه استفاده کنند. 
 • این سنگ می‌تواند به عنوان یک سنگ برطرف کننده مشکلات نیز شناخته شود و می‌تواند با نیروی قوی خود، مشکلات بانوان را برطرف کند. 
 • بسیاری بر این باورند که این سنگ در درمان دردهای استخوانی مفید است و می‌تواند باعث بهبود شرایط افرادی که دچار شکستگی‌های استخوانی هستند، شود. 
 • سنگ یمنی در درمان برخی از بیماری‌های جسمی‌مانند بیماری‌های معده، پروستات، کیسه صفرا، کبد و ... بسیار موثر است. 
 • سنگ عقیق یمنی زنانه می‌تواند برای کنترل و کاهش خونریزی بانوان موثر باشد. 
 • از خواص انگشتر یمنی زنانه می‌توان به وجود انرژی مثبت در آن اشاره کرد. بنابراین، بانوانی که از نظر روحی آسیب دیده‌اند، می‌توانند از خواص این انگشتر بهره‌مند شوند. 
 • با استفاده موضعی از سنگ عقیق یمنی زنانه روی پوست، می‌توانید بیماری‌های پوستی و مشکلات پوستی را درمان نمایید. افرادی که دارای جوش‌های پوستی هستند، با کمک این سنگ شاهد بهبود علائم خودشان خواهند بود. 

 

قیمت انگشتر یمنی موجود در بازار کشور ایران

نحوه نگهداری از انگشتر عقیق یمنی 

سنگ عقیق یمنی، از جمله سنگ‌های پرطرفدار برای ساخت انگشتر محسوب می‌شود. انگشتر عقیق یمن زنانه، جزء انگشترهای حساس محسوب نمی‌شود و برای استفاده طولانی مدت از آن، بسیار مناسب می‌باشد.

 بهتر است که برای جلوگیری از هر گونه آسیب دیدگی سنگ، این انگشتر را از ضربه و یا فشارهای سنگین دور نگه دارید. 

در نظر داشته باشید که مواد شوینده اسیدی و قلیایی قوی همانند وایتکس یا تیرک می‌توانند به بافت سنگ یمنی عقیق آسیب وارد کنند. بنابراین، بهتر است که در هنگام شستشوی ظروف با این مواد سمی، انگشتر یمنی زنانه را از دستان خود خارج کنید. 

در صورتی که به صورت مداوم از انگشتر عقیق یمن زنانه استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم که هر چند وقت یک بار آن را از دستان خود خارج کنید و با دستمال مرطوب و نرم بشویید. در صورت نیاز می‌توانید انگشتر نقره عقیق را با کمک آب خنک و بدون مواد شوینده، تمیز کنید. 

قیمت انگشتر یمنی زنانه اصل در ایران 

یکی از سوالات رایجی که در مورد انگشتر عقیق یمنی زنانه وجود دارد، قیمت این انگشتر است. قیمت انگشتر یمنی زنانه اصل در ایران بسته به نوع سنگ به کار رفته در انگشتر متفاوت خواهد بود. به همین خاطر، در فروشگاه‌های مختلف شاهد متنوع بودن قیمت این انگشترها هستیم.‌اندازه سنگ یمنی از جمله عوامل دیگری است که می تواند روی قیمت انگشتر یمنی زنانه اصل تاثیر بگذارد. 

انگشتر یمنی زنانه اصل، به واسطه داشتن سنگ باکیفیت عقیق یمنی بسیار با ارزش است و نسبت به دیگر انگشترهای عقیق مانند انگشتر عقیق سبز زنانه، انگشتر عقیق شرف الشمس زنانه و ... قیمت بالاتری دارد. بنابراین، در صورتی که در یک فروشگاه امکان خرید انگشتر یمنی زنانه با رنگ سرخ و با قیمت پایین فراهم شده بود، حتما به کیفیت انگشتر شک کنید و در مورد اصل بودن سنگ عقیق آن انگشتر تحقیق کنید. 

شایان ذکر است عقیق یمن طیف رنگی گسترده ای دارد که از رنگ سرخ، جگری(کبدی) و قهوه ای شروع شده و تا رنگ نارجی و زرد ادامه پیدا می‌کند که در این میان عقیق یمنی که به رنگ سرخ تیره نزدیکتر باشند قیمتی تر و هرچه به رنگ روشن نزدیک می‌شود ارزانتر خواهد شد.

 

نحوه نگهداری از انگشتر عقیق یمن زنانه

خرید انگشتر عقیق یمن زنانه اصل از حجره شوشتری

یکی از دغدغه‌های مشتریان برای خرید انگشتر عقیق یمن زنانه، پیدا کردن انگشتر عقیق اصل است. واقعیت این است که اکثر فروشنده‌های کشور ایران، به واسطه وجدان کاری که دارند اقدام به فروش انگشتر یمنی زنانه اصل می‌کنند. اما در این میان برخی از فروشنده‌ها نیز برای کسب درآمد بیشتر، اقدام به فروش سنگ یمنی تقلبی به جای سنگ اصل یمنی می‌کنند. و سنگ هایی که از نظر بافتی بسیار شبیه به عقیق یمن می‌باشد همچون: عقیق برزیلی، عقیق آفریقایی، عقیق هندی را به فروش می‌رسانند یا بارنگ کردن عقیق یمن آن را با قیمتی بسیار بالاتر از حد معمول و با نمایی غیر واقعی به مشتری خود عرضه می‌کنند.

این موضوع ایجاب می‌کند تا مشتریان برای خرید و سفارش انگشتر یمنی زنانه به یک فروشگاه معتبر مراجعه نمایند. حجره شوشتری با ارائه تنوع بالایی از انگشترهای عقیق زنانه اصل، امکان خرید انگشترهای عقیق یمنی را برای بانوان عزیز فراهم می‌کند. 


نام:
ایمیل:
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...
آخرین اخبار و مطالب
DNN